Akredytacje i partnerstwa

PMI Registered Education Provider
PMI Registered Education Provider (PMI REP) to tytuł nadawany akredytowanym przez PMI firmom szkoleniowym. Akredytacja jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i pozwala uczestnikom certyfikowanych szkoleń uzyskiwać punkty rozwoju osobistego (PDU – Professional Development Units). Punkty te są niezbędnym elementem w procesie recertyfikacji PMP (Project Management Professional®).

TenStep posiada status PMI Registered Education Provider (nr 1744).

PMI Registered Consultant
PMI Registered Consultant (PMI RCP) to tytuł nadawany akredytowanym przez PMI firmom doradczym. Akredytacja jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i pozwala organizacjom poszukującym rzetelnego dostawcy zaoszczędzić czas oraz mieć gwarancję spełnienia przez niego najwyższych standardów. Przyznanie statusu PMI RCP jest poprzedzone szczegółową weryfikacją skuteczności realizowanych prac oraz doświadczenia konsultantów.

TenStep posiada status PMI Registered Consultant

asapm (IPMA-USA) Performance Rated Organization
aPRO jest jedną z najskuteczniejszych i najciekawszych metod oceny zdolności organizacji do zarządzania projektami. Audyt oparty jest na metodologii opracowanej przez asapm, stowarzyszeniem reprezentującym International Project Management Association (IPMA) w Stanach Zjednoczonych. IPMA odgrywa wiodącą rolę w rozwoju i promocji zawodu kierownika projektów, wyznacza standardy i wytyczne dla pracy wielu ekspertów zarządzania projektami.

TenStep jest akredytowanym audytorem aPRO.

Oprogramowanie wspierające harmonogramowanie
TenStep jest przedstawicielem oprogramowania wspierającego harmonogramowanie w krajach Unii Europejskiej i Rosji. Oprogramowanie pozwala ocenić jakość przygotowania harmonogramu oraz zasymulować przebieg projektu i oszacować szanse na zakończenie projektu o czasie i w budżecie. Oprogramowanie, choć oparte jest na skomplikowanej analityce matematycznej, jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze.
http://barbecana.eu/

ISACA
Jesteśmy członkami międzynarodowego stowarzyszenia osób zajmujących się zawodowo zagadnieniami dotyczącymi audytu, kontroli, bezpieczeństwa oraz innymi aspektami zarządzania systemami informatycznymi, ISACA. Stowarzyszenie jest współautorem standardu COBIT, gromadzącego zestaw dobrych praktyk z zakresu IT Governance.